Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u onder Instellingen. Via de knop “Instellingen” kan u uw toestemming voor het gebruik van cookies aanpassen.

Instellingen

#BMWBRUSSELS.

CONNECTED TO YOU.


Sales - Informatie over BMW & BMWi en speciale voorwaarden.
Leuvensesteenweg 864 - 1140 Brussel

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30 / Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30 / Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be
Bernard Delange
Sales Executive

Telefoon: 02 730 49 27 - 0477 349 676 02 730 49 27 - 0477 349 676
E-mail: Bernard.Delange@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 27 - 0477 349 676 02 730 49 27 - 0477 349 676
E-mail: Bernard.Delange@bmwbrussels.be
Staf Wyns
Sales Executive

Telefoon: 02 730 49 24 - 0486 73 09 24 02 730 49 24 - 0486 73 09 24
E-mail: Staf.Wyns@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 24 - 0486 73 09 24 02 730 49 24 - 0486 73 09 24
E-mail: Staf.Wyns@bmwbrussels.be
Dirk Vanderstede
Sales Executive

Telefoon: 02 730 49 55 - 0486 73 09 00 02 730 49 55 - 0486 73 09 00
E-mail: Dirk.Vanderstede@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 55 - 0486 73 09 00 02 730 49 55 - 0486 73 09 00
E-mail: Dirk.Vanderstede@bmwbrussels.be
Christophe Courmont
Sales Executive

Telefoon: 02 730 48 11 - 0492 27 86 27 02 730 48 11 - 0492 27 86 27
E-mail: Christophe.Courmont@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 48 11 - 0492 27 86 27 02 730 48 11 - 0492 27 86 27
E-mail: Christophe.Courmont@bmwbrussels.be
Mathieu Breyer
Sales Executive

Telefoon: 02 730 48 17 - 0476 988 785 02 730 48 17 - 0476 988 785
E-mail: Mathieu.Breyer@bmwbrussels.net.bmw.be

Telefoon: 02 730 48 17 - 0476 988 785 02 730 48 17 - 0476 988 785
E-mail: Mathieu.Breyer@bmwbrussels.net.bmw.be
Adriano Sigona
Sales Executive

Telefoon: 02 730 49 64 - 0479 45 84 69 02 730 49 64 - 0479 45 84 69
E-mail: Adriano.Sigona@bmwbrussels.net.bmw.be

Telefoon: 02 730 49 64 - 0479 45 84 69 02 730 49 64 - 0479 45 84 69
E-mail: Adriano.Sigona@bmwbrussels.net.bmw.be
Bjorn Swinnen
Sales Executive

Telefoon: 02 730 49 66 - 0486 73 09 00 02 730 49 66 - 0486 73 09 00
E-mail: Bjorn.Swinnen@bmwbrussels.net.bmw.be

Telefoon: 02 730 49 66 - 0486 73 09 00 02 730 49 66 - 0486 73 09 00
E-mail: Bjorn.Swinnen@bmwbrussels.net.bmw.be
Martin Lannoy
Retention Specialist

Telefoon: 02 730 49 28 02 730 49 28
E-mail: Martin.Lannoy@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 28 02 730 49 28
E-mail: Martin.Lannoy@bmwbrussels.be
Thibault Piron
Data Specialist
Tanguy Legrand
Product Genius

Telefoon: 02 730 48 14 02 730 48 14
E-mail: Tanguy.Legrand@partner.bmw.be

Telefoon: 02 730 48 14 02 730 48 14
E-mail: Tanguy.Legrand@partner.bmw.be
William De Donnea
Product Genius

Telefoon: 02 730 48 81 02 730 48 81
E-mail: William.De-Donnea@partner.bmw.be

Telefoon: 02 730 48 81 02 730 48 81
E-mail: William.De-Donnea@partner.bmw.be


Informatie over Fleet en speciale voorwaarden.
Leuvensesteenweg 864 -1140 Brussel

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30 / Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30 / Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be
Koen Mertens
Fleet Sales Manager

Koen Mertens

Telefoon: 02 730 48 12 - 0476 981 615 02 730 48 12 - 0476 981 615
E-mail: koen.mertens@bmwbrussels.be

Koen Mertens

Telefoon: 02 730 48 12 - 0476 981 615 02 730 48 12 - 0476 981 615
E-mail: koen.mertens@bmwbrussels.be
Olivier Vinck
Business Developer

Olivier Vinck

Telefoon: 02 730 49 35 - 0473 376 686 02 730 49 35 - 0473 376 686
E-mail: olivier.vinck@bmw.be

Olivier Vinck

Telefoon: 02 730 49 35 - 0473 376 686 02 730 49 35 - 0473 376 686
E-mail: olivier.vinck@bmw.be


Diplomatic Sales info & special conditions.
Leuvensesteenweg 864 -1140 Brussel

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30 / Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30 / Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be
Marc Moncousin
Diplomatic Sales Supervisor

Telefoon: 02 730 48 16 - 0486 39 62 54 02 730 48 16 - 0486 39 62 54
E-mail: Marc.Moncousin@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 48 16 - 0486 39 62 54 02 730 48 16 - 0486 39 62 54
E-mail: Marc.Moncousin@bmwbrussels.be


Informatie m.b.t. de levering van uw nieuwe wagen.
Leuvensesteenweg 864 -1140 Brussel

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30

Telefoon: 02 730 49 83 02 730 49 83
E-mail: salesdelivery-bmwbrussels@bmwbrussels.net.bmw.be

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30

Telefoon: 02 730 49 83 02 730 49 83
E-mail: salesdelivery-bmwbrussels@bmwbrussels.net.bmw.be
Steven Wallenus
Delivery
Justine Massez
Delivery

Téléphone: 02 730 48 98 02 730 48 98
E-mail: justine.massez@bmwbrussels.net.bmw.be

Téléphone: 02 730 48 98 02 730 48 98
E-mail: justine.massez@bmwbrussels.net.bmw.be


Afspraak voor onderhoud en reparatie.
Leuvensesteenweg 864 -1140 Brussel

Ma - Vrij : 08.00 - 18.00 (behalve op feest- en brugdagen)

Telefoon: 02 730 49 77 02 730 49 77
E-mail: service-bmwbrussels@bmw.be
http://www.bmwbrussels-service.be/

Ma - Vrij : 08.00 - 18.00 (behalve op feest- en brugdagen)

Telefoon: 02 730 49 77 02 730 49 77
E-mail: service-bmwbrussels@bmw.be
http://www.bmwbrussels-service.be/


Auto afzetten voor, of oppikken na een onderhoud.
Leuvensesteenweg 864 -1140 Brussel

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30

E-mail: service_bmwbrussels@bmw.be

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30

E-mail: service_bmwbrussels@bmw.be


Wagen afzetten voor/oppikken na een koetswerkonderhoud.
L. Grosjeanlaan 4 - 1140 Brussel

Ma - Vrij : 08.30 - 18.00

Telefoon: 02 730 49 17 02 730 49 17
E-mail: brussels@bgccarrosserie.be

Ma - Vrij : 08.30 - 18.00

Telefoon: 02 730 49 17 02 730 49 17
E-mail: brussels@bgccarrosserie.be


Wisselstukken bestellen/ophalen.
Avenue L. Mommaertslaan 5 - 1140 Brussel

Ma - Do : 08.00 - 12.00 / 13.00 - 16.00 Vrij : 08.00 - 12.00 / 13.00 - 15.00

E-mail: parts_bmwbrussels@bmw.be

Ma - Do : 08.00 - 12.00 / 13.00 - 16.00 Vrij : 08.00 - 12.00 / 13.00 - 15.00

E-mail: parts_bmwbrussels@bmw.be


BMW Premium Selection / BMW Used Car Centre.
L. Mommaertslaan 1 - 1140 Brussel

Ma - Vrij : 09.30 - 18.30 / Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 99 02 730 49 99
E-mail: bmwpremiumselection@bmwbrussels.be

Ma - Vrij : 09.30 - 18.30 / Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 99 02 730 49 99
E-mail: bmwpremiumselection@bmwbrussels.be
Koen Aps
Sales Executive

Telefoon: 02 730 49 95 02 730 49 95
E-mail: Koen.Aps@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 95 02 730 49 95
E-mail: Koen.Aps@bmwbrussels.be
Charles John Sevilla Marquita
Sales Executive
Gabriel Van Londersele
Sales Executive
Edouard De Raeymaeker
Sales Administration

Telefoon: 02 730 49 81 02 730 49 81
E-mail: Edouard.de-Raeymaeker@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 81 02 730 49 81
E-mail: Edouard.de-Raeymaeker@bmwbrussels.be


Informatie BMW Motorrad en speciale condities.
L. Mommaertslaan 3 - 1140 Brussel

Ma : 08.30 - 12.30 / 13.00 - 17.00 Di - Vrij: 08.30 - 12.30 / 13.00 - 18.30 Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 19 02 730 49 19
E-mail: info.motorrad@bmwbrussels.be

Ma : 08.30 - 12.30 / 13.00 - 17.00 Di - Vrij: 08.30 - 12.30 / 13.00 - 18.30 Zat : 10.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 19 02 730 49 19
E-mail: info.motorrad@bmwbrussels.be
Simon Peyskens
Sales Executive

Telefoon: 02 730 49 54 02 730 49 54
E-mail: Simon.Peyskens@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 54 02 730 49 54
E-mail: Simon.Peyskens@bmwbrussels.be
Stefaan Wicke
Sales Executive

Telefoon: 02 730 49 37 02 730 49 37
E-mail: Stefaan.Wicke@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 37 02 730 49 37
E-mail: Stefaan.Wicke@bmwbrussels.be
Jean-Luc Alaerts
After-Sales

Telefoon: 02 730 49 20 02 730 49 20
E-mail: Jean-Luc.Alaerts@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 20 02 730 49 20
E-mail: Jean-Luc.Alaerts@bmwbrussels.be
Carolus Callewaert
After Sales

Telefoon: 02 730 49 58 02 730 49 58
E-mail: carolus.Callewaert@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 58 02 730 49 58
E-mail: carolus.Callewaert@bmwbrussels.be
Frédéric Vastesaeger
After Sales

Frédéric Vastesaeger

Telefoon: 02 730 49 59 02 730 49 59
E-mail: Frédéric.Vastesaeger@bmwbrussels.be

Frédéric Vastesaeger

Telefoon: 02 730 49 59 02 730 49 59
E-mail: Frédéric.Vastesaeger@bmwbrussels.be


Informatie m.b.t. de nodige documenten voor uw wagen.
Leuvensesteenweg 864 -1140 Brussel

Ma - Vrij : 09.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be

Ma - Vrij : 09.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be
Pieter-Jan Scheir
Finance & Administration Manager

Telefoon: 02 730 49 03 02 730 49 03
E-mail: pieter-jan.scheir@bmw.be

Telefoon: 02 730 49 03 02 730 49 03
E-mail: pieter-jan.scheir@bmw.be
Ruben Van der Plas
Credit Collection

Telefoon: 03 730 48 13 03 730 48 13
E-mail: Ruben.Van-der-Plas@bmw.be

Telefoon: 03 730 48 13 03 730 48 13
E-mail: Ruben.Van-der-Plas@bmw.be
Patricia Windels
Boekhouding

Telefoon: 02 730 49 40 02 730 49 40
E-mail: Patricia.Windels@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 40 02 730 49 40
E-mail: Patricia.Windels@bmwbrussels.be
Anne-Michelle Cumps
Sales & Marketing Administration Officer

Téléphone: 02 730 48 15 02 730 48 15
E-mail: anne-michelle.cumps@bmwbrussels.be

Téléphone: 02 730 48 15 02 730 48 15
E-mail: anne-michelle.cumps@bmwbrussels.be
Eveline Dergent
Commercial Administration

Telefoon: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: Eveline.Dergent@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: Eveline.Dergent@bmwbrussels.be
Tinne Vangenechten
Admininstration

Téléphone: 02 730 49 23 02 730 49 23
E-mail: Tinne.Vangenechten@bmwbrussels.be

Téléphone: 02 730 49 23 02 730 49 23
E-mail: Tinne.Vangenechten@bmwbrussels.be


Creativiteit delen & deelname aan onze events.
Leuvensesteenweg 864 -1140 Brussel

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30

Telefoon: 02 730 49 02 - 0473 841 876 02 730 49 02 - 0473 841 876
E-mail: Anne.Potemans@bmw.be

Ma - Vrij : 08.30 - 18.30

Telefoon: 02 730 49 02 - 0473 841 876 02 730 49 02 - 0473 841 876
E-mail: Anne.Potemans@bmw.be
Anne Potemans
Marketing & Communication

Telefoon: 02 730 49 02 - 0473 841 876 02 730 49 02 - 0473 841 876
E-mail: Anne.Potemans@partner.bmw.be

Telefoon: 02 730 49 02 - 0473 841 876 02 730 49 02 - 0473 841 876
E-mail: Anne.Potemans@partner.bmw.be


Werken bij BMW Brussels.
Leuvensesteenweg 864 -1140 Brussel

Ma - Vrij : 09.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be

Ma - Vrij : 09.00 - 17.00

Telefoon: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: info@bmwbrussels.be
Stefanie Thierie
Human Resources Business Partner

Telefoon: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: Stefanie.Thierie@bmw.be

Telefoon: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: Stefanie.Thierie@bmw.be


Peter Vanstraelen
General Manager - Finance & Administration Manager

Téléphone: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Peter.Vanstraelen@bmwbrussels.be

Téléphone: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Peter.Vanstraelen@bmwbrussels.be
Pieter-Jan Scheir
Finance & Administration Manager

Telefoon: 02 730 49 03 02 730 49 03
E-mail: pieter-jan.scheir@bmw.be

Telefoon: 02 730 49 03 02 730 49 03
E-mail: pieter-jan.scheir@bmw.be
Laurent De Win
Sales Manager

Telefoon: 02 730 49 09 - 0473 67 32 61 02 730 49 09 - 0473 67 32 61
E-mail: Laurent.De-Win@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 09 - 0473 67 32 61 02 730 49 09 - 0473 67 32 61
E-mail: Laurent.De-Win@bmwbrussels.be
Philippe De Ridder
Premium Selection Manager

Telefoon: 02 730 49 61 02 730 49 61
E-mail: Philippe.De-Ridder@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 61 02 730 49 61
E-mail: Philippe.De-Ridder@bmwbrussels.be
Ludwig Devadder
After Sales Manager

Telefoon: 02 730 49 70 02 730 49 70
E-mail: Ludwig.Devadder@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 70 02 730 49 70
E-mail: Ludwig.Devadder@bmwbrussels.be
Pedro Maturana
Motorrad Manager

Telefoon: 02 730 49 91 02 730 49 91
E-mail: Pedro.Maturana@bmwbrussels.be

Telefoon: 02 730 49 91 02 730 49 91
E-mail: Pedro.Maturana@bmwbrussels.be

Gelieve cookies in te schakelen om de inhoud op deze pagina te kunnen zien.

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top